درباره ما

کلینیک روانشناسی ثامن

اولین مرکز روان درمانی با رویکرد مزاج و درمانهای گیاهی در کشور


مدیر و مسئول فنی کلینیک...

کلینیک روانشناسی و مشاوره ثامن
ش.ث. 654-م

امروزه برای درمان بیماریهای روحی- روانی رجوع به روانپزشک و استفاده از داروهای شیمیایی متداول است. عوارض داروهای شیمیایی و ناسازگاری داروها با برخی بیماران بر کسی پوشیده نیست. این نیاز ما را بر آن داشت تا به روشهای درمانی دیگر، رجوع کنیم.

یکی از رویکردهای روانشناسی، رویکرد مزاجی است، براین اساس، ریشه و زمینه بیماری، از جمله بیماریهای روانی، غلبه و بهم خوردن تعادل مزاج بدن می باشد، طبعا درمان و علاج، از طریق اصلاح و تعدیل مزاج صورت خواهد گرفت.

در کلینیک روانشناسی ثامن از متد تعدیل مزاج، به کمک اصلاح سبک زندگی، اصلاح تغذیه و گیاهان دارویی طب سنتی و بر اساس یافته های پژوهشی و در قالب تز دانشگاهی، با شعار (سلامت جسم و روان توأمان) استفاده می-شود.

این مرکز مبتکر و مبدع این روش درمانی برای اولین بار در کشور در سال 1396 بر اساس پروتکل ذیل می باشد.
کلینیک روان درمانی و مشاوره ثامن، در ساختمانی در سه طبقه به مساحت حدود 350 متر مربع، واقع می باشد که مجهز به 4 اتاق مشاوره، اتاق کودک، یک سالن کنفرانس و آموزش، آزمایشگاه شخصیت شناسی و بیوفیدبک، 2 اتاق ماساژ ریلکسیشن و ... می باشد.خدمات جامع کلینیک

1. روان درمانی، مشاوره تخصصی و روان سنجی (تستها و آزمونهای تشخیصی روانشناسی)

2. برگزاری کارگاههای آموزشی عمومی و تخصصی، سمینار و همایش در موضوعات "مهارتهای زندگی، مهارتهای خانواده، مهارتهای فردی، تربیت روان درمانگر برای متخصصان و مشاوران، کارگاههای موفقیت، کارگاههای ازدواج و حوزه کودک و نوجوان و ..."

3. اجرای طرح "مطلع عشق" یا "صفر تا صد ازدواج" (مشاوره، آموزش و تحقیق، همسان گزینی، مددکاری، حمایت-های مالی و معرفی به مراکز خیریه و ...)

4. مشاوره و تدابیر طب سنتی _ اسلامی

5. مزاج شناسی تخصصی، اصلاح تغذیه و سبک زندگی

6. داروخانه گیاهی و عرضه مواد غذایی طبیعی و ارگانیک